Слава Україні!
Для бронювання дати та часу консультації зі мною, Ви можете скористатися окремою анкетою, доступ до якої міститься нижче за посиланням:
https://form.jotform.com/231938092464058
За цим же посиланням, Ви зможете ознайомитися із умовами проведення "онлайн" консультації.
Пам’ятайте, що персональна інформація про Вас та Ваш міграційний статус в США не буде мною розголошена іншим особам без Вашої згоди, оскільки відноситься до категорії «конфіденційної»!
Також, бронювання чи проведення консультації не є підставою для виникнення між нами відносин «клієнта-адвоката»!
З повагою,
Максим Лоджук,
імміграційний адвокат,
Чикаго, Ілліной, США
Максим Лоджук, міграційний адвокат Чикаго, Ілліной, США, надає широкий спектр юридичних послуг з отримання імміграційних та неімміграційних віз до США, зміни, продовження та коригування неімміграційного статусу на території США, а також захисту іноземців в процесі їх видворення з території США.
Найбільш поширеними неімміграційними візами в США є наступні:
- Бізнес-віза "B-1";
- Туристична/медична віза "B-2";
- Студентські візи "F-1", "M-1" та "J-1";
- Робочі візи та "H-1B", "H-2A" та "H-2B";
- Віза інвестора "E-2";
- Віза "потерпілого" від злочину "U".
Найбільш поширеними імміграційними візами в США є наступні:
- Диверсифікаційна віза "DV";
- Віза нареченого/нареченої "K-1";
- Візи релігійних працівників "SD" та "SR".
Поновлення "грін-карт" ("I-551") включає в себе наступні види послуг:
- замовлення нової 10-ти річної "грін-карти", термін дії якої незабаром завершиться;
- замовлення нової 10-ти річної "грін-карти", термін дії якої уже завершився;
- замовлення нової 10-ти річної "грін-карти", що була втрачена чи зіпсована.
Поновлення дозволів на працевлаштування в США ("EAD") найчастіше здійснюється для наступних категорій іноземців США:
- володільців "TPS" та осіб, парольованих за програмою "U4U";
- шукачів притулку та членів їх сімей;
- студентів на "OPT" та "CPT".
Поновлення дозволів на виїзд за межі території США найчастіше здійснюється для наступних категорій іноземців США:
- володільців "TPS" та осіб, парольованих за програмою "U4U";
- осіб, аплікація на коригування статусу яких розглядається USCIS;
- шукачів притулку та членів їх сімей.
Більше інформації за цим посиланням.
Як правило, імміграція іноземця до США на підставі працевлаштування складається з трьох етапів.
По-перше, майбутній спонсор-роботодавець повинен подати до Міністерства праці США (DOL) відповідну аплікацію для підтвердження (сертифікації) того, що: (1) у США недостатньо працівників, здатних, бажаючих, кваліфікованих і доступних для запропонованої посади; і (2) працевлаштування іноземця на таку посаду не завдасть шкоди заробітній платі та умовам праці працівників США, які працюють на подібних роботах.
По-друге, такий роботодавець повинен подати затверджену (сертифіковану) DOL аплікацію разом із петицією про імміграційну візу до Служби громадянства та імміграції США (USCIS). Серед іншого USCIS визначає, чи відповідає бенефіціар-іноземець вимогам до сертифікованої посади та запитуваної категорії імміграційної візи.
По-третє, якщо USCIS схвалює петицію, іноземець-бенефіціар повинен подати аплікацію на отримання імміграційної візи за кордоном (в посольстві/консульстві США) або, якщо це відповідає вимогам, на «коригування» свого статусу на території США.
Для того щоб іноземець іммігрував до США, така особа повинна бути "спонсорована" найближчим родичем, якому виповнилося принаймні 21 рік і який є громадянином США або законним постійним резидентом США (тобто володільцем "грін-карти").
Громадяни США можуть подати петицію на імміграційну візу для:
• дружини/чоловіка;
• повнолітніх та неповнолітніх дітей;
• батьків;
• братів чи сестр.
Законні постійні резиденти США можуть подати петицію на імміграційну візу лише для дружини/чоловіка, а також неодружених і неповнолітніх дітей.
Більше інформації за цим посиланням.
Володільці "грін-карт", які прожили певну кількість років на території США та відповідають іншим вимогам (критеріям), мають право отримати громадянство США через спеціальну процедуру "натуралізації".
В окремих випадках, разом із "натуралізованими" батьками або одним із "натуралізованих" батьків, громадянство США можуть автоматично отримати їхні неповнолітні діти або ж у разі їх відповідності певним кваліфікаційним критеріям (вимогам).
Більше інформації за цим посиланням.
Стутус "TPS" захищає іноземця від видворення (депортації) з території США.
Програма "U4U" дозволяє громадянам України прилетіти та перебувати на території США на умовах гуманітарного тимчасового паролю.
Статус "SIJS" надається неповнолітнім особам, хто зазнав жорстокого поводження, нехтування або покинутий одним або обома батьками.
Іноземці, які перебувають в США на підставі неімміграційних віз, в окремих випадках мають право продовжити, змінити та скоригувати свій статус.
Більше інформації за цим посиланням.
Як правило, до іноземців на території США, які порушили імміграційне законодавство, уряд США застосовує один із трьох міграційних процедур, а саме:
1) пришвидшене видворення ("expedited removal") іноземця з території США, передбачене положеннями § 235(b)(1) Закону про імміграцію та громадянство США;
2) відновлення дії наказу щодо видворення ("reinstatement of removal") іноземця з території США, передбачене положеннями § 241(a)(5) вищевказаного Закону; або
3) ініціювання повноцінного процесу про видворення ("full removal proceedings") іноземця з території США в імміграційному суді відповідно до положень § 240 цього Закону.
Кожного дня я "зустрічаюся" із новими кейсами, які беру у провадження при умові, що відчуваю себе компетентним досягти бажаного для клієнта результату.
Якщо ситуація, описана потенційним клієнтом, виходить за межі моєї спеціалізації та моїх компетентностей, тоді я рекомендую такого клієнта моїм більш досвідченим колегам-адвокатам з інших юридичних офісів.
Якщо Ви бажаєте запитати мене про інші види правничих послуг або розповісти про Вашу особисту юридичну проблему, то зателефонуйте на мій робочий телефон за номером: +1(773)732-8835, напишіть мені про це на maksym@lodzhuklaw.com або заповніть відповідну анкету в розділі "ЗАПИТАТИ".
Пам'ятайте, що Ваше спілкування зі мною по телефону або "он-лайн" (переписка через електронну пошту) буде "конфеденційним" (адвокатською таємницею)!
З повагою,
Максим Лоджук,
імміграційний адвокат Чикаго, Ілліной, США
We use cookies to analyze website traffic and optimize your website experience. By accepting our use of cookies, your data will be aggregated with all other user data.